Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 199 zł!

Menu boczne

3

2

-1

0

Nowości

Promocje

[]

Opcje przeglądania
Ekologiczna
Bestsellery
Promocja

Z myślą o ochronie środowiska i ograniczaniu wpływu szkodliwych środków chemicznych na nasze zdrowie, ekologiczne środki czystości są coraz częstszym wyborem wielu świadomych konsumentów. Nasza oferta eko preparatów do sprzątania zawiera produkty oparte na naturalnych składnikach, w pełni przyjaznych środowisku. Naturalność i bezpieczeństwo naszych propozycji potwierdza oznakowanie Ecolabel.

Ekologiczne sprzątanie

Ekologiczne środki czystości – czysty dom w zgodzie z naturą

W przeciwieństwie do zwykłych detergentów, skład naszych środków jest przejrzysty i zawiera pełną informację o zawartości każdego produktu. Ekologiczne sprzątanie to świadomość składu używanych produktów, ich wpływu na środowisko oraz bezpieczeństwa podczas stosowania.

Bezpieczne sprzątanie dzięki ekologicznym środkom czystości

Popularne detergenty chemiczne zawierają szereg szkodliwych substancji mogących przyczyniać się m.in. do powstawania alergii skórnych, infekcji górnych dróg oddechowych czy też podrażnienia błon śluzowych. Ekologiczne sprzątanie jest zatem doskonałym sposobem na zachowanie czystości przedmiotów codziennego użytku i nienarażanie się przy tym na niepożądane dolegliwości. Oprócz środków do sprzątania, w naszej ofercie znajdują się również ekologiczne produkty do prania i zmywania. Przemyślany wybór środków czystości w tych kategoriach jest niezwykle istotny dla zdrowia, gdyż ubrania i naczynia to przedmioty, które mają bezpośredni kontakt z organizmem. Dlatego decydując się na produkty do prania lub zmywania, należy kierować się szczególną dbałością o bezpieczeństwo i brak szkodliwych dla zdrowia, drażniących detergentów.

Zalety ekologicznego sprzątania

Ekologiczne środki czystości przede wszystkim są w pełni biodegradowalne i przyjazne dla środowiska. Opakowania naszych produktów nadają się do recyklingu i ponownego przetworzenia. Mimo braku wykorzystania silnych detergentów nasze produkty skutecznie usuwają zabrudzenia i w bezpieczny sposób pozwalają utrzymać dom w czystości. Dodatkowo ekologiczne sprzątanie to bogata gama aromatycznych i naturalnych zapachów, pozwalających na zachowanie świeżości nie tylko w domu, ale także podczas prania, co pozwala cieszyć się długotrwale przyjemnym zapachem ubrań, nie obawiając się przy tym o zdrowie i bezpieczeństwo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl